Yabancı Dil
 
Yeter artık! Siz de konuşun
  Eğer hala bir yabancı dil konuşamıyorsanız merak etmeyin yabancı dil öğrenmek için artık bir servet harcamanız gerekmiyor.
Pahalı eğitim iyi eğitim demek değildir. Aldanmayın. Bu iş için sadece doğru yeri seçmek ve zaman ayırmak gerekiyor. Yabancı dil öğrenmek istiyor ve ödeme güçlüğü çekiyorsanız Aktif'e gelin. Kredi kartı gerektirmeyen uygun taksit seçeneklerini inceleyin. Peşinat ya da kayıt ücreti ödemeden eğitiminize bir an önce başlayın.
Eğitimler

Aktif Eğitim Merkezi, yabancı diller bölümünde İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça ve İspanyolca dersleri verilmektedir. Eğitimler evrensel olması açısından kurlara değil seviyelere bölünmüştür. Bu sayede başka kurslarda ve okullarda eğitim almış olan öğrenciler uyum problemi yaşamamaktadırlar.

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça ve İspanyolca A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 şeklinde 6 seviyeden oluşmaktadır.

Tüm dil eğitimlerinde her bir seviye 80 derslik eğitimden oluşur. Normalde haftada iki gün, günde 4 ders (haftalık toplam 8 ders)  verilen programlar yaklaşık 2 ay sürerken haftalık ders saati sayısı artırılmış gruplarda eğitim süresi kısalmaktadır.

Eğitimlerin Avrupa Ortak Dil Kriterlerine Uygunluğu
Avrupa Ortak Dil Kriterleri bilgi için tıklayınız Aktif Eğitim Merkezi tarafından verilmekte olan İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça ve İspanyolca eğitim programları, Avrupa Birliği'ne uyum sürecinde yabancı dil eğitimi ve öğretiminde standart olan Avrupa Ortak Dil Kriterleri (Common European Framework of Reference for Language Teaching, Learning, Assesment) kaynak alınarak tasarlanmıştır.
 
Dil öğrenimine yönelik yeterlilik seviyeleri (A1, A2, B1, B2, C1, C2) bu kriterler tarafından belirlenmiş olup Aktif Eğitim Merkezi yabancı dil eğitimlerinde uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız...

Sözlü Sınavlar

Aktif Eğitim Merkezi'nde dil eğitimlerindeki başlıca amaç öğrencinin öğrendiklerini uygulayabilmesi yani konuşma yeteneğinin geliştirilmesidir. Bu nedenle her seviyenin bitiminde öğrencinin gramer, dinleme ve yazma bilgisini ölçen final sınavlarına ek olarak konuşma yeteneğini ölçen sözlü sınav yapılır. Öğrenci, bir üst seviyeye geçebilmek için bu sınavların tümünü vermek zorundadır.

Aktif Eğitim Merkezi'nde size sunulacak avantajlar:
Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun eğitim
ÖĞRETME GARANTİSİ: Eğitim Programının en az %90'ine devam etmiş ama başarısız olmuş öğrencilerimize  ücretsiz tekrar hakkı verilmektedir.

• Maksimum 5-8 kişilik sınıflar

• Ücretsiz seviye tespit sınavı

• Türk ve yabancı öğretmenler

• Seviye geçme sınavlarında sözlü sınav yapılması

• Multimedya destekli görsel eğitim teknikleri

• İnternet bağlantılı bilgisayar laboratuarı

• Kitaplık

• Konuşma ağırlıklı eğitim sistemi

• Kayıt ücreti ya da peşinat ödeme zorunluluğunun olmaması

• Kredi kartı gerekmeden taksit yapılabilmesi

• Taksit tarihlerini öğrencinin kendisinin belirlemesi

* Yeni açılacak grupların başlama tarihi, gün ve saatlerini görmek için tıklayınız...
* Online ön kayıt yaptırmak için tıklayınız...
 

Menu
Kapat