Gizlilik Güvenlik

Aktif Eğitim Merkezi, web sitesi ziyaretçilerinin gizlilik haklarına saygı gösterir. Web sitemizde yer alan formları doldurmanız ve bize göndermeniz durumunda beyan ettiğiniz kimlik bilgileri, adres, telefon, mesleki bilgiler vb. belirttiğiniz tüm bilgiler başvurunuz doğrultusunda değerlendirilecektir. İhtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmek ve sunduğumuz ürün ve servisleri nasıl daha iyi hale getirebileceğimizi anlayabilmek amacıyla, zaman zaman bu bilgilere başvurabiliriz. Bu bilgiyi sizinle temasa geçmek amacıyla kullanabiliriz. Kurumumuzca gerçekleştirilen faaliyetlerin sizlere duyurulması amacıyla bu bilgiyi kullanabiliriz.

Bilgilerinizi girerken size özellikle belirtilmediği sürece, bu siteye verdiğiniz kimlik bilgileri herhangi bir üçüncü tarafa satılmayacak veya transfer edilmeyecektir.

Web sitemiz hakkında istatistiksel veri toplamak amacıyla, web sitemizi ziyaret eden toplam kişi sayısı, her sayfa için ziyaretçi sayısı, kullanılan browser tipi ve ziyaretçilerin internet servis sağlayıcılarının alan adları gibi bilgiler takip edilmektedir.

Aktif Eğitim Merkezi güvenliğe son derece önem vermektedir, ve online topladığı bilgiye izinsiz erişimi önleyecek gerekli tedbirleri almıştır.

Menu
Kapat
Tel