NASIL KAYIT YAPTIRILIR...

Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?
Kayıt yaptırmak için şahsen kurumumuza gelip kayıt formu doldurmanız gereklidir. Sizin yerinize bir başkası da kaydınızı yaptırabilir, fakat nihai olarak kayıt sözleşmesini siz imzalamalısınız.
 
Kurumunuza gelmeden kayıt yaptırma şansım var mı?
Evet, var. Bunun için web sitemizdeki Online Ön Kayıt formunu doldurmanız yeterli. Ön büro servisindeki arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle irtibat kurup gerekli işlemleri yapacaklardır. (Kayıt sözleşmesi daha sonra doldurulup imzalanır.)
 
Kayıt İçin Gereken Evraklar Neler?
- Nüfus cüzdanı fotokopisi
- Öğrenciyseniz öğrenci belgesi, mezunsanız diplomanızın fotokopisi
- Dört adet vesikalık fotoğraf
- İkametgah
Bu evrakları kayıt tarihinden itibaren iki hafta içinde eksiksiz teslim etmeniz gerekir.
 
Hangi Eğitim İçin Ne Kadar Ödemeliyim?
Aktif Eğitim Merkezinde yabancı dil ve bilgisayar üzerine eğitimler verilmektedir. Farklı eğitimler için farklı ücretler uygulanmaktadır.
 
Kayıt Olurken Ne Kadar Ücret Ödemem Gerekiyor?
Kayıt esnasında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. İlk ödeme için kayıt tarihinden itibaren otuz gün içinde bir ödeme tarihi belirlersiniz.
 
Ödeme Planı Nasıl Oluşturuluyor?
Tüm bölümlerde taksitle ödeme imkanı mevcuttur. Taksitlendirme elden senet karşılığı ya da kredi kartına yapılır. Kayıt esnasında peşinat ödemeniz gerekmez. Dolayısıyla ödeme yapacağınız günleri tamamen kendiniz belirleyip kendi ödeme planınızı kendiniz yaparsınız.
 
Kredi Kartı İle Ödeme Yapabilir miyim?
Taksitlerinizi kredi kartıyla ödeyebilirsiniz. Dilerseniz tüm ücreti kredi kartınıza vade farkı olmadan taksitlendirebilirsiniz.
 
Kayıt Olmak İçin Belli Bir Dönem Var mı?
Aktif Eğitim Merkezi'nde yılın tüm zamanı (yaz dönemi de dahil) yeni başlayacak gruplar bulunur. Bu nedenle kayıt yaptırmak için belli bir dönem yoktur. Katılmayı istediğiniz grubun başlama tarihine kadar gruba kayıt olabilirsiniz. Ancak gruplarımız 8-15 kişilik kontenjana sahiptir. Bu nedenle kayıt yaptırmakta gecikmemelisiniz.
 Yeni grupların başlama tarihlerini görmek için tıklayınız...

Menu
Kapat