Eğitim Modelimiz

AKTİF EĞİTİM MERKEZİ 'nde modern tekniklere sahip çağın gereklerine göre hazırlanmış başarı odaklı programlar uygulunır. Bu amaçla kullandığımız metod ve teknikler sürekli olarak geliştirilmektedir. Bilgisayar kurslarında her öğrenciye bir bilgisayar tahsis edilerek uygulamalı eğitim programları uygulanmaktadır. Yabancı dil kurslarında uygulanan İki eğitmenli 2Trainer Sistemi, Portfolyo Sistemi ve Performans Ölçüm Sistemi  ile öğrencilerin temel dil becerilerinin gelişimi sağlanmaktadır. Uluslararası standartlarda verilen ÖĞRENME GARANTİLİ  kurslarımızla bilgisayar eğitimlerinizi ve yabancı eğitimlerinizi hedeflediğiniz şekilde tamamlarsınız.

Konusunda uzman Bilgisayar Hocaları, Türk ve Yabancı dil hocaları ile bolca pratik yaparak, öğrendiklerinizi hemen uygulayarak öğrenirsiniz. Klasik ders işleme metodlarına Aktif Eğitim Merkezinde yer yoktur. En değerli kaynak olan zamanınızın boşa harcanmaması için Doğru bir seçim yapmalısınız. Eğitiminizin başından sonuna kadar gelişiminizi görecek ve farkı hayatınızda yaşayarak hissedeceksiniz.

Eğitim porgramları sırasında uygulanan uygulamalı ve yazılı sınavların dışında, yabancı dilde sözel ve iletişim becerilerini tespit etmek için yapılan performans değerlendirmelerinde öğrencilerin seviyelerinin sağlıklı tespiti ve eksikliklerine göre yönlendirilmeleri sağlanmaktadır. Böylece en üst düzeyde verim alınması ve amacına yönelik takviye niteliğindeki destek programları ile edinilen bilginin pekiştirilmesi sağlanır.
Kurumsal ve bireysel eğitimlerde eğitim sürecinin takibi bireysel eksikliklerin tespitini ve giderilmesini sağladığı gibi kurumların personellerine yapmış oldukları yatırımın nedenli geliştiğinin izlenmesine olanak tanır.

AKTİF EĞİTİM KURUMLAR 'ında size sadece dil eğitimi vermez. Edindiğiniz dile daha fazla hakim olmanızı sağlamak için Konuşma Kulüpleri, Kelime Kulüpleri, Sinema-Eğitim Kulüpleri ve Kültürel Etkinlik Programları uygular. Dileyen tüm öğrencilerimiz bu etkinliklerimizde yararlanabilir.

Menu
Kapat