Hakkımızda

1999 yılından faaliyete başlayan Bursa'nın öncü eğitim kurumu AKTİF EĞİTİM MERKEZİ, Milli Eğitim Bakanlığı denetiminde çalışan özel bir eğitim kurumu olup İngilizce ve Almanca dil eğitimlerinin yanı sıra Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayarlı Muhasebe, AutoCAD, Photoshop, Web Tasarımı, Web Programlama, Grafikerlik Grafik Tasarım Kursu ve Programcılık kursları konularında uzman kadrosu ile eğitim hizmeti vermektedir.
  
Aynı zamanda Niva Yetkili Eğitim Merkezi olan kurumumuz, başarıyla mezun olan öğrencilerimize tüm Türkiye'de geçerli olan katılım belgesi ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika vermektedir. 

Her 15 günde bir başlayan yeni kurslar ile, özel ders paketleriyle ve kurumsal(in-house) eğitim paketleri ile her türlü eğitim gereksinimi karşılanabilmektedir.

Esnek vardiyalı sistemde çalışanlara yönelik programlar, mesai saatlerini engellemeyen ders saatleri, üniversiteli gençlere özel gruplar ve ders saatleri ile her kesime hitap eden çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Öğrencilerimizin eğitim bitiminde işe yerleştirilmesine yardımcı olan işe yerleştirme servisimiz ile kariyerlerine yön vermelerine yardımcı oluyoruz.
Deneyimli Türk ve Yabancı Eğitmen kadrosu, Öğrenci odaklı eğitim sistemi, modern kaynaklar ve materyaller, yüksek seviye teknolojik imkanlar ile öğrencilerine günümüz koşullarından daha ileri seviyelerde ihtiyaç duyacakları kalitede ve kazanılmış eğitim hizmetleri sunmaya devam etmektedir.   

Türkiyenin en büyük sanayi kentlerinden biri olan Bursa'da, yabancı dil ve bilgisayar konusunda yetişmiş iş gücü oluşumuna katkıda bulunmak için eğitime yönelik yatırımlarını sürdüren Aktif Eğitim Merkezi, yenilikçi vizyonunu sürdürerek, on binlerce mezunumuzun verdiği haklı gurur ile Bursa'nın Markası olmaya devam ediyor.

Menu
Kapat
Tel