Bilgisayar Kursları

Çağın gereği olan bilgisayarı kullanmayı hala öğrenmediyseniz, ya da geliştirmek istiyorsanız ya da Milli Eğitim Bakanlığı onaylı yasal sertifikaya ihtiyacınız varsa bize gelin.
   
     
  Bilgisayar İşletmenliği Kursu 
Eğer ofis ortamında etkin biçimde bilgisayar kullanabilmek ve internetten etkin şekilde yararlanmak istiyorsanız Bilgisayar İşletmenliği eğitimlerimize katılın. Haftada 4 ya da 2 gün şeklinde verilen 1,5 aylık eğitimin sonunda 160 saatlik Milli Eğitim Bakanlığı sertifikası alabilirsiniz.

  Bilgisayarlı Muhasebe Kursu 
Hem bilgisayar kullanmayı öğrenmek hem de bilgisayar aracılığıyla bir iş yerinin ön muhasebesini tutmak istiyorsanız Bilgisayarlı Muhasebe eğitimlerimize katılın. İlk olarak bilgisayar kullanmayı öğrenecek sonrasında da NIVA, ETA, LOGO ve ZİRVE programlarını öğreneceksiniz. Haftada 4 ya da 2 gün şeklinde verilen 1,5 aylık eğitimin sonunda 160 saatlik Milli Eğitim Bakanlığı sertifikası alabilirsiniz.

  İleri Excel Kursu
Excel'e diğer programlardan veri aktarımı, Excel fonksiyonlarının kullanımı, özet tablo (pivot table), alt toplam alma, senaryoların kullanımı, form oluşturma, sıralama, filtreleme, raporlama, internete yönelik kayıt işlemleri, makro oluşturma ve makro kodlarına erişim.
 
  Grafikerlik, Grafik Tasarım Kursu
Grafikerliğe merak duyuyorsanız, ajans ya da matbaa ortamında çalışmk istiyorsanız bilgisayarlı grafik tasarımın Photoshop'la birlikte vazgeçilmezleri olan FreeHand ve CorelDraw programlarını öğrenin...
 
  AutoCAD Kursu
Bilgisayar kullanmayı temel anlamda biliyorsanız, geometri konusu size yabancı değilse, iki boyutlu ya da üç boyutlu teknik çizimler yapabilmek istiyorsanız AutoCAD derslerine katılabilirsiniz. Haftada 2 gün verilen pratik ağırlıklı 2 aylık eğitimin sonunda çizimlerinizi kendi başınıza yapabileceksiniz.

  AutoCAD, 3ds Max ve V-Ray Kursu
AutoCAD, 3ds Max ve V-Ray programları teknik çizim, teknik resim, peyzaj, 3 boyutlu modelleme alanına hitap eden, tüm dünyada en popüler tasarım ve çizim yazılımlarıdır.
 
  Photoshop Kursu
Web tasarımı, matbaa sektörü, desen tasarımı, fotoğrafçılık gibi konulara ilgi duyuyorsanız ya da digital resimler üzerinde çalışmalar yapmak istiyorsanız bunun için önce dünyanın 1 numaralı görüntü düzenleme programı olan Photoshop'u öğrenmelisiniz. 2 ay süren ve haftada 4 gün verilen eğitimlerimize siz de katılın.

  Web Tasarımı Kursu 
İnternette hep gördüğünüz siteler için ben daha iyisini tasarlardım diyorsanız Web Tasarımı eğitimlerimize katılın. Dreamweaver, Photoshop, Flash ve FTP programları ile bir sitenin A'dan Z'ye tasarım aşamalarını ve sitenin upload edilmesini öğrenin.

  Web Programlama Asp PHP Kursu 
Veritabanı altyapısına sahip dinamik web siteleri oluşturmak, üyelik sistemi kullanmak ya da internetten sipariş alabilmek istiyorsanız Web Programlama eğitimlerine katılın. Günümüzün en popüler programlama dili ve veritabanı sistemi olan PHP-Mysql ikilisini öğrenin.


Aktif Eğitim Merkezi'nde size sunulacak avantajlar:
• Maksimum 5-8 kişilik sınıflar
ÖĞRETME GARANTİSİ: Eğitim programının en az %80'ine devam etmiş ama başarısız olmuş öğrencilerimize ücretsiz tekrar hakkı verilmektedir.
• Multimedya destekli görsel eğitim teknikleri
• İnternet bağlantılı bilgisayar laboratuarı
• Kitaplık
• Ders kitapları ve defterlerinin ücretsiz verilmesi
• Kayıt ücreti ya da peşinat ödeme zorunluluğunun olmaması
• Kredi kartı gerekmeden taksit yapılabilmesi
• Taksit tarihlerini öğrencinin kendisinin belirlemesi
• Çeşitli indirim seçenekleri:
  - Peşin indirimi:(Sorunuz) 

Menu
Kapat